לקוחות ממליצים


קרן ויפעת ארגנו לנו כמה ימי גיבוש בחטיבת המחשוב של נשר מפעלי מלט. הרעיונות היצירתיים שלהן , תוך התחשבות בתקציב , והתאמה לאופי של האנשים בחטיבה, הביאו להצלחה והנאה של כל העובדים שלנו.
אני ממליץ על הפקת אירועים Moreno"s


יגאל פדאל, 

סמנכל מחטיבת מערכות מידע. נשר מפעלי מלט

אני רוצה להודות ליפעת וקרן מ Moreno's הפקת אירועים שארגנו לי מסיבת רווקות חלומית בלופט מהמם , הכל היה מעוצב בטוב טעם , האוירה היתה מדהימה , אני והחברות שלי חגגנו עד אור הבוקר.

סיון טובול

חגגנו לרוני בת מצווה. קרן ויפעת דאגו להכל, עד הפרט הקטן. האירוע היה מושלם , הילדים מאד נהנו , ואנחנו ההורים הגענו לאירוע כמו אורחים , הכל תקתק וזרם כמו שצריך אני ממליצה על Moreno's הפקת אירועים בחום

הילה אלקושי

קרן ויפעת האלופות הן כל מה שתחלמו עליו כשתחשבו על הפקה! מקצועיות ללא פשרות, ירידה לפרטים הקטנים ביותר, מביאות ניסיון ומחשבה יצירתית והקשבה אמיתית לצרכים ולתקציב שלי. הן בעלות נכונות אדירה לעשות את הכל כדי שיהיה אירוע מרשים ובלתי נשכח. הן הפכו כל חלום שלי למציאות, מעולם לא נתנו לי להרגיש שהן עסוקות בלקוחות אחרים או שאין להם זמן עבורי. ביום של האירוע עצמו, הכל תוקתק מ-א' ועד ת' בצורה כל-כך מושלמת. הן ניהלו אירוע מורכב ולא פשוט ביד רמה, בהצלחה מסחררת ותוך כדי שמירה על אווירה חמימה, נעימה ומשפחתית! הן היו שם בשבילי ובשביל הצלחת האירוע בכל מובן המילה! האירוע היה מושלם, אירוע החלומות, בזכותן! קרן ויפעת הן לגמרי הבחירה הקלה לצוות הפקה מנצח! אל תחשבו פעמיים! תודה לכן על מה שעשיתן ועוד..

ליאת סקופ, 

מנהל רווחה ACE LABA

2all בניית אתרים